O Promyku

Zajęcia w niepublicznych przedszkolach Promyk są nie tylko niezwykle atrakcyjne dla maluchów, ale także wspierają ich wszechstronny rozwój.

HISTORIA

Przedszkole w Szczecinie – Promyk w Podjuchach

Założycielem, właścicielem i dyrektorem przedszkola jest mgr Helena Grzywacz. Przedszkole rozpoczęło swoją działalność 01.09.1993r. przy ul. Grodzkiej 34a w Szczecinie, jako jedno z czterech pierwszych niepublicznych przedszkoli w mieście. Obecnie przedszkole funkcjonuje w czterech punktach Szczecina: ul. Grodzka 34a (Podzamcze), ul. Cynowa 9 (Podjuchy), ul. Nałkowskiej 7 (os. Majowe), ul. Starzyńskiego 3-4 (Wały Chrobrego). Każda z placówek posiada charakterystyczny dla swojego położenia klimat.

OFERTA

Dlaczego Promyk w Podjuchach przy ul. Cynowej 9?

O PROMYKU

Bogata oferta edukacyjna
i wykwalifikowana kadra

Wybierając przedszkole w Podjuchach, nie tylko zyskujesz pewność, że Twoje dziecko będzie pod doskonałą opieką. Przede wszystkim zapewniasz mu doskonałą opiekę przez cały czas pobytu w placówce, ale także dostęp do bogatej gamy zajęć. Każdy dzień w przedszkolu w Podjuchach to nowe, ciekawe wyzwania w różnych dziedzinach – plastyki, rytmiki, teatru, gry na instrumentach, a także zajęć językowych i sportowych.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę to troska o wszechstronny rozwój dzieci od najmłodszych lat. Zachęcamy także do zapisów do naszych innych oddziałów, między innymi do przedszkola na osiedlu Majowym. W każdej placówce zapewniamy bogatą ofertę edukacyjną i opiekę na najwyższym poziomie.

Dbamy o uśmiech naszych podopiecznych każdego dnia. Promyk to miejsce, gdzie najmłodsi spędzają miło czas w kreatywny sposób i pod fachową opieką!