O Promyku

Zajęcia w niepublicznych przedszkolach Promyk są nie tylko niezwykle atrakcyjne dla maluchów, ale także wspierają ich wszechstronny rozwój.

HISTORIA

Przedszkole w Szczecinie – Promyk na Majowym

Założycielem, właścicielem i dyrektorem przedszkola jest mgr Helena Grzywacz. Przedszkole rozpoczęło swoją działalność 01.09.1993r. przy ul. Grodzkiej 34a w Szczecinie, jako jedno z czterech pierwszych niepublicznych przedszkoli w mieście. Obecnie przedszkole funkcjonuje w czterech punktach Szczecina: ul. Grodzka 34a (Podzamcze), ul. Cynowa 9 (Podjuchy), ul. Nałkowskiej 7 (os. Majowe), ul. Starzyńskiego 3-4 (Wały Chrobrego). Każda z placówek posiada charakterystyczny dla swojego położenia klimat.

OFERTA

Dlaczego Promyk na Podzamczu przy ul. Grodzkiej 24A?

PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE

Szeroki wybór zajęć o różnych profilach

Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, a przy tym będzie mogło skorzystać z wielu ciekawych ogólnorozwojowych zajęć edukacyjnych, zapraszamy do przedszkola na MajowymRekrutacja do naszych oddziałów trwa przez cały rok, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Działamy już od kilkudziesięciu lat jako niepubliczna placówka przedszkolna. Doskonale przygotowani pedagodzy, a także bogata oferta zajęć edukacyjnych to nasze znaki rozpoznawcze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pobyt w przedszkolu to nie tylko czas, w którym dzieci potrzebują zapewnienia opieki i bezpieczeństwa, ale także szansa na wszechstronny rozwój od najmłodszych lat. Temu właśnie służą zróżnicowane i niezwykle atrakcyjne zajęcia – językowe, muzyczne, plastyczne i wiele innych.

W naszej bogatej ofercie edukacyjnej każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych podopiecznych pod kątem specjalistów.