Zajęcia w Przedszkolach Niepublicznych Promyk są nie tylko bardzo atrakcyjne dla maluchów, ale także wspierają ich wszechstronny rozwój.
HISTORIA
Przedszkole w Szczecinie – Promyk Wały Chrobrego
Założycielem, właścicielem i dyrektorem przedszkola jest mgr Helena Grzywacz. Przedszkole rozpoczęło swoją działalność 01.09.1993r. przy ul. Grodzkiej 34a w Szczecinie, jako jedno z czterech pierwszych niepublicznych przedszkoli w mieście. Obecnie przedszkole funkcjonuje w czterech punktach Szczecina: ul. Grodzka 34a (Podzamcze), ul. Cynowa 9 (Podjuchy), ul. Nałkowskiej 7 (os. Majowe), ul. Starzyńskiego 3-4 (Wały Chrobrego). Każda z placówek posiada charakterystyczny dla swojego położenia klimat.
OFERTA
Dlaczego Promyk na Wałach Chrobrego przy ul. Starzyńskiego 3-4?
grupa żłobkowa dla dzieci od 1,5 roku do 2,5 lat,
grupy przedszkolne dla dzieci od 2,5 lat do 6 lat,
kamerlane warunki,
bliskie sąsiedztwo najważniejszych zabytków i ośrodków kulturalnych,
cztery zdrowe i smaczne posiłki z własnej kuchni,
posiłki dla dzieci alergicznych,
język angielski codziennie prowadzony przez lektora według autorskiego programu,
program powszechnej dwujęzyczności realizowany przez nauczycieli wychowawców,
glottodydaktyka i opieka logopedyczna,
warsztaty umiejętności społecznych i opieka psychologiczna,
gimnastyka z elementami korekty,
rytmika - dwa razy w tygodniu,
nauka gry na instrumentach,
koła zainteresowań (plastyczne, teatralne, matematyczne, przyrodnicze),
bogata oferta zajęć dodatkowych: tańce, karate, zajęcia z piłkami, nauka pływania,
możliwość kontynuowania nauki w naszej Niepublicznej Szkole Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom mieszczącej się w pobliżu przedszkola.